Landstede Groep

Uitreiking certificaat BPS (Begaafdheids Profiel School)

01-11-2018

In het voorjaar van 2018 is onze school gevisiteerd door de vereniging BPS. Tijdens de visitatie hebben wij mooie feedback en aanbevelingen mogen ontvangen. De komende 4 jaar gaan wij als school aan de slag met deze aanbevelingen.

Op woensdag 31 oktober 2018 is het certificaat uitgereikt in Amersfoort. Tijdens de uitreiking hebben wij een pitch moeten houden. Voor de pitch hebben drie leerlingen van onze school een mooie poster gemaakt. De poster geeft mooi de mogelijkheden van het ‘Maatwerk-traject” van het TAK weer. Met dank aan Anoek Withaar (V5), Iris Nass (V6) en Niels Gräber (V6).

Stel je vraag

Contact

Heb je vragen? Stel ze gerust!

Ons telefoonnummer: 088-8508505
Ons e-mailadres: info@thomasakempis.nl

Ons adres:
Thomas a Kempis College
Schuurmanstraat 1
8011 KC Zwolle

Locatie De Nooterhof
Goertjesweg 1
8013 PA Zwolle